Donald Tusk ponownie wywołał kontrowersje swoim wpisem w mediach społecznościowych. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej przypomniał fragment rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim, czym wywołał prawdziwą burzę wśród internautów.

Wiele lat temu napisał Tusk spytałem Kaczyńskiego, dlaczego w jego partii jest tylu łajdaków. Powiedział, że porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty przekazał lider Platformy Obywatelskiej.

Większość użytkowników mediów społecznościowych jest sceptyczna co do tego, czy polityk jest osobiście odpowiedzialny za niecenzuralny tweet.

Osobiście nie wierzę, że Tusk mógł to napisać, bowiem nie sądzę, aby był debilem skontrował Marek Jakubiak, były kandydat na prezydenta i poseł, od dłuższego czasu sympatyzujący z obozem rządzącym.

Od jakiegoś czasu trwają spekulacje, kto może prowadzić konto lidera opozycji. Pod uwagę brane są nazwiska Pawła Grasia i adminów Soku z Buraka.

Przeczytaj również: Bez cenzury! „Porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty”. Tusk wspomina rozmowę z Kaczyńskim

Przeczytaj również: Sprzątaczka będzie miała jeszcze więcej pracy po Lempart i innych aktywistach? Bezczelna groźba posłanki Lewicy

źródło: Tysol

(Visited 3 244 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj