Bójcie się, PiSowcy. Oni pójdą na wybory. A ty?

Już w niedzielę odbędą się wybory prezydenckie. Według sondaży przewaga Andrzeja Dudy nad Rafałem Trzaskowskim nieustannie topnieje.

Zdaniem ekspertów, wybory prezydenckie mają szansę zgromadzić rekordową frekwencję. Według przewidywań, w drugiej turze miałoby wziąć udział nawet siedemnaście milionów wyborców. Okazuje się, że ogrom Polaków planuje oddać swój głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Głos zabrał specjalista od sondaży oraz badań opinii publicznej Marcin Palade:

— Jeśli zliczyć przepływy między I a II turą wg prognozy z 22 czerwca prowadzenie PAD (8 689 tys) nad RT (8 676 tys) w ponownym głosowaniu wyniosłoby ok 13 tys głosów. Tak blisko jeszcze nie było — napisał ekspert w mediach społecznościowych.

Nieco dalej Palade przytoczył wypowiedź publicysty radia TOK FM, Jacka Żakowskiego:

— Red. J.Żakowski: „Wolę wskoczyć do szamba, niż zagłosować na Andrzeja Dudę„.

Radykalizacja dyskursu po obydwu stronach sporu politycznego z pewnością zmobilizuje dwa najbardziej zantagonizowane elektoraty. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie zawierające kompilację niesławnych akcji sympatyków szeroko rozumianej opozycji. Ma ono zachęcić wyborców PiS do masowego stawiania się w lokalach wyborczych.

Przeczytaj również: Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Na kogo nie stawiać pieniędzy? Bukmacherzy wiedzą, kto wygra

https://twitter.com/MichalDrewnicki/status/1275380404078497797

Przeczytaj również: Rafał Trzaskowski został zapytany przez dziennikarza o ceny masła. „Na pana miejscu bym nie dotykał”

https://www.facebook.com/PogardaDlaTuska/posts/1930501903751235

źródło: Twitter

 

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these