Violetta Kołakowska zdobyła popularność dzięki związkowi z aktorem Tomaszem Karolakiem. Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, celebrytka zaczęła siać nowe teorie spiskowe, którymi podburzała internautów. Na Instagramie aktorka często nastawia swoich fanów przeciwko rządzącym i podkreśla, że uczestniczymy w „wojnie dezinformacyjnej”.

Kilka tygodni temu nazwała Ministra Zdrowia „jaszczurem”, który z pewnością „wykończy polskie dzieci”. Dodała, że śmierć George’a Floyda została zaplanowana, a szczepionka na koronawirusa zabije Polaków.

— Nie wiem, czy słyszeliście już, że we wrześniu ma się nadal odbywać zdalne nauczanie. Jestem tak wk***iona, że nie wyobrażam sobie, żeby to doszło do skutku ja się absolutnie na to nie zgadzam, żeby nasze dzieci przeżywały kryzys, żeby wpadały w depresję te chamy za to zapłacą. Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony, jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy. To się bardzo źle skończy, bo my rodzice się na to nie zgadzamy, żebyście mordowali nasze dzieci. Co to ma k***a być? Wiem, podpisaliście z Microsoftem umowę — grzmiała Kołakowska na Insastories.

— Jeżeli ktoś by mi chciał zarzucić, że tak się wypowiadam na temat premiera, to chciałabym ogłosić, że to nie jest mój premier, ja go nie wybierałam. Mnie ten ćwok w ogóle nie interesuje, natomiast to, co robi z naszymi dziećmi, bardzo mnie interesuje, mam w du*ie cały ten rząd, tych wszystkich skurczybyków, tego Szumowskiego c***a wartego i Morawieckiego z nim powiązanego. Możecie mnie cmoknąć gdzieś. Jak Boga kocham, to się dla was nie skończy dobrze — ostrzegła celebrytka.

W kolejnym wpisie aktorka zaprosiła wszystkich fanów do globalnej medytacji.

— Utrzymujcie kochani wysokie wibracje i proszę was, żebyśmy 30 czerwca zrobili medytację globalną. Bardzo dużo może zależeć od tej energii. Jestem przekonana, że siła energetyczna naszej globalnej modlitwy zdziała cuda, zatrzyma siły militarne i rozświetlimy swoją mocą tę planetę — przekonana o swojej mocy sprawczej.

Kołakowska zamieściła również zdjęcie z wyciągniętym środkowym palcem i zaatakowała premiera Morawieckiego oraz Ministra Zdrowia.

— Morawiecki&Szumowski, wypi***alajcie z tego kraju. Zabierajcie tę waszą wyimaginowaną pandemiczną grypę i wypad stąd! Wy nie jesteście Polakami ani ludźmi — napisała.

źródło: pudelek.pl

(Visited 478 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj