Do zaskakującej sytuacji doszło w Rawiczu (województwo wielkopolskie). Dwóch mężczyzn — ojciec i syn spacerowali bez maseczek. Gdy napotkali funkcjonariuszy policji ci interweniowali w kwestii przestrzegania obowiązku ich noszenia.

W środę około godziny 13:OO w Rawiczu na ulicy Wojska Polskiego doszło do interwencji wobec dwóch mężczyzn. Policjant i policjantka będąc świadkami nieprzestrzegania przepisów musieli stanowczo zareagować.

Zobacz również: Niemiecki dziennik zachwycony Hołownią: Polityczna nadzieja Polski

Mężczyźni okazali się jednak agresywni i w wyniki sprzeczki doszło do szarpaniny. Poszkodowanymi w bójce okazali się policjanci, którzy odnieśli obrażenia takie, jak: ogólne stłuczenie ciała oraz wstrząs mózgu. Jeden ze stróży prawa niefortunnie uderzył głową w ławkę.

Zobacz również: Niedzielski skrytykował fryzjerów, którzy obchodzą obostrzenia. Padły mocne słowa

Dwaj mężczyźni ponieśli ostatecznie konsekwencje swoich czynów i zostali zatrzymani. Mieli odpowiednio po 51 i 25 lat i obaj byli pod wpływem alkoholu. Teraz usłyszą zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz wywierania wpływu na wykonanie przez nich czynności. Za ten czyn grozi im nawet 10 lat więzienia. Prokuratura złoży również wniosek o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

Przeczytaj również:  Poseł PO oskarżył Adriana Klarenbacha o kłamstwo. Już po chwili go przepraszał [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 1 507 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Tak milicja znęca się i zabija bezbronnego skutego na dołku i dostają zawiasy a tu pijaki pobily nieudolne i co udowodnili niezdolne do swojej pracy patałachy. 10 lat? A policyjny mordercy w zawieszeniu? To jest skandal trzeba się chyba wziac jako spoleczenstwo za te pokraki policyjne bo niedość że mordercy to nie ma z nich ŻADNEGO pożytku byle pijak ich bije. Dramat. Chory kraj. Policja się jeszcze zderzy z obywatelami ale nie bedziemy miec dla tych przestępcow litosci

  2. To był bezkarny atak bez podstawy prawnej milicyjnych robakow. Po 2 jak milicjanta bije pijak to do zwolnienia nieudacznik. Po 3 jak milicjant bije żone to jest ok konflikt tylko… po 4 jak zwierze milicyjne zabija skutego na dolku znecajc się to przekroczenie uprawnien. I teraz do kazdego psa. Rozdupcanie Was dopiero sie zaczyna. Bezprawne ataki na obywateli skoncza sie tyn samym wobec tego marginesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here