Konrad Fijołek to wspólny kandydat opozycji na prezydenta Rzeszowa. Ostatnio temat ten wywołuje w mediach społecznościowych sporo kontrowersji. Przedstawiony radny cieszy się wyjątkowym uznaniem Koalicji Obywatelskiej, PSL, Lewicy oraz Polski 2050 Szymona Hołowni.

Do sprawy odniósł się szczeciński polityk Solidarnej Polski Dariusz Matecki, który ujawnił szokujące i wulgarne wpisy polityka, wymierzone w Prawo i Sprawiedliwość.

Zobacz również: Lech Wałęsa opublikował zdjęcia ze szpitala: „Jeszcze chwilkę muszę zostać”

Na poniedziałkowej konferencji dotyczącej ogłoszenia nowego kandydata pojawili się: Borys Budka, Szymon Hołownia, Włodzimierz Czarzasty czy Władysław Kosiniak-Kamysz. Politycy przedstawili osobę Fijołka w samych superlatywach dodając, że jest „symbolem porozumienia i współpracy”.

Zobacz również: Jutro spotkanie Morawieckiego z Macronem: „Cel wizyty jest jasny”

Szczeciński radny Zjednoczonej Prawicy Dariusz Matecki nie mógł milczeć w obliczu usłyszanych „kłamstw” i pokazał screeny Konrada Fijołka, w których ten używał wyjątkowych wulgaryzmów wobec PiS.

— Je**ć, je**ć kaczystan — pisał Fijołek.

— Użycie moich słów we wspomnianym komentarzu było w pełni świadome i adekwatne do wywołanej przez władze dramatycznej sytuacji społecznej i samego komentowanego posta, w którym protestujące kobiety krzyczą: „Cały Rzeszów śpiewa z nami, wypier***ć z pisowcami” — kontynuował kandydat na prezydenta Rzeszowa w innym poście.

źródło: stefczyk.info

(Visited 915 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj