Krzysztof Jackowski często dzieli się z internautami wizjami na żywo i przedstawia przyszłość Polski i Polaków. W najnowszym wideo wspomniał o pandemii w kontekście szkolenia BHP i opowiedział o konflikcie, który przeczuwa.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, rozmawia ze swoimi sympatykami za pośrednictwem kanału na YouTube. Ostatnie nagranie poświęcił naturze snów, pandemii i nadchodzącemu konfliktowi. Jasnowidz przytoczył krótką opowieść, by wtajemniczyć widzów w swoje przemyślenia. Wyjaśnił, że gdy położył się na sofie w swoim pokoju i zasnął, miał niezwykły sen, w którym zobaczył „burzę z fajerwerkami”. Wizjoner zinterpretował burzę jako zapowiedź konfliktu zbrojnego, który już wkrótce nam zagrozi.

Zobacz również: Oburzające wpisy kandydata opozycji: “Cały Rzeszów śpiewa z nami, wypier***ć z pisowcami” [WIDEO]

— Powiem wam otwarcie, ten czas — marzec, kwiecień, maj — ja to czuję w sobie jakbym miał to na plecach położone, taki ciężar, że to jest już tak nabrzmiałe tam, że może w każdej chwili łupnąć ni z tego, ni z owego — zaczął Krzysztof Jackowski.

Jak sam przyznał, pandemię postrzega jako „szkolenie BHP” w którym jesteśmy wprowadzaniu w stan gotowości. Mężczyzna dodał, że wkrótce nasza wolność zostanie mocno ograniczona, nie będzie to jednak pełna niewola.

Zobacz również: Jutro spotkanie Morawieckiego z Macronem: „Cel wizyty jest jasny”

— Jest pełna gotowość, tak to czuję. Jak to się zacznie, to będziemy mieli dość mocno ograniczoną wolność. Ale to nie będzie niewola. Będziemy bardzo mocno musieli jej przestrzegać — kontynuował swoją przepowiednię.

źródło: plotek.pl

(Visited 1 444 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj