Ekonomista Sławomir Mentzen udostępnił w mediach społecznościowych nagranie ukazujące najdziwniejsze sytuacje z udziałem tzw. „covidian”. Określeniem tym nazywa się osoby, które w sposób przesadny i restrykcyjny przestrzegają obostrzeń i wierzą w „potęgę” wirusa.

Kompilacja błyskawicznie obiegła internet i stała się prawdziwym hitem. Na wideo zestawiono zachowania osób, które do serca wzięły sobie wszystkie zalecenia rządu. Możemy na nim zobaczyć najdziwniejsze taktyki i zachowania, które przeciętnemu człowiekowi nie mieszczą się w głowie.

Wielu ludzi obsesyjnie wręcz podchodzi do całego tematu, nie dostrzegając faktycznych liczb, które przedstawiają odsetek osób, chorych na COVID-19. Media bombardują nas informacjami o koronawirusie, co zniekształca zdrowy obraz sytuacji. Dla przykładu odsetek osób zmarłych w Indiach przy tak ogromnej ilości mieszkańców tego kraju jest wręcz minimalny i stanowi jedynie 0,019 proc. populacji.

Zobacz również: Niedzielski zapowiada „bon zdrowotny”. Okazuje się, że nie wszyscy go dostaną

Zobacz również: Cezary Pazura zachęca do szczepień, nawiązując do „Kilera”: „Spokojnie, wystarczy dla wszystkich” [WIDEO]

źródło: pantathei24.com

(Visited 1 905 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Podpalono kamienicę, w której mieszka Hanna Lis: "Do pierdla z nimi" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here