Europarlamentarzysta PiS Dominik Tarczyński spotkał ostatnio redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Adama Michnika w pociągu pośpiesznym. Polityk podzielił się z internautami nagraniem, na którym prosi Michnika, by ten „pozdrowił brata”.

Dominik Tarczyński za swoje zachowanie został skrytykowany przez dziennikarza TVN24 Konrada Piaseckiego. Ten zarzucił eurodeputowanemu, że „ganiał po pociągu 73-latka. Piasecki podkreślił, że zachowanie europosła Prawa i Sprawiedliwości o było „obrzydliwe”:

— Ganianie po pociągu 73 latka, który parę lat spędził w więzieniu, by pan poseł Tarczyński mógł dziś dostawać pensje europarlamentarną wydaje mi się po ludzku obrzydliwe. A tekst o pozdrawianiu brata to poczucie obrzydzenia pogłębia — ocenił krytycznie Piasecki.

Na tweet dziennikarza europoseł obozu rządzącego odpowiedział następująco:

— Nikt nikogo nie „ganiał” – słaba manipulacja i tworzenie obrazu ofiary. To po pierwsze. Michnik chciał być i jest osobą publiczną. Ja nie dostaję pensji europarlamentarnej tylko na nią PRACUJĘ. A obrzydliwe jest to, że Michnik nazywa Żołnierzy Wyklętych bandytami. Obrzydliwe.

Przeczytaj również: Dominik Tarczyński do Michnika: „Zabrakło panu języka tym razem? Do posła się pan boi odezwać?”

źródło: Twitter

(Visited 221 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj