Krzysztof Jackowski — ulubiony jasnowidz Polaków przedstawił swoją najnowszą wizję. Tym razem mówił o przyszłości PiS oraz Unii Europejskiej.

Słowa jasnowidza mogą się Jarosławowi Kaczyńskiemu nie spodobać. Krzysztof Jackowski, który był gościem w „Dzień dobry TVN” odpowiedział na pytanie, czy możliwy jest konflikt zbrojny między Rosją a Ukrainą.

— Osobiście uważam, że Putin byłby niepoważny, gdyby rozpoczął wojnę z Ukrainą, bo po co mu to. Natomiast zagrożenie wojenne wisi. Zresztą mnie dziwią miny polityków, kiedy widzę, jak rządzący, ale też opozycja, ich narracja jest taka półrozkazująca, jakby ci politycy wiedzieli, że nie tylko pandemia, ale jest też inny poważny problem na świecie, ale nie można nam tego powiedzieć. Uważam, że w tym roku okaże się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, a nie tylko pandemia — podkreślił Krzysztof Jackowski.

Znany wieszcz opowiadał również o Unii Europejskiej, oceniając, że nasz kraj popełnia wiele błędów:

— Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę, w moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy — skwitował jasnowidz.

Przeczytaj również:  "Proszę wypier***ać". Tusk apeluje do PiS przy pomocy piosenki

— Ja mam takie odczucie, że w tym roku w odniesieniu do Polski, Unia Europejska będzie wyciągała jakiś poważny wniosek: w jakimś częściowym zawieszeniu Polski, ewentualnie mam nadzieję, że nie wykluczenie Polski z UE. Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe — dodał nie kryjąc zaniepokojenia.

Krzysztof Jackowski zdradził także, co w najbliższej przyszłości może czekać PiS. Takie słowa z pewnością nie spodobałyby się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

— Zła polityka w stosunku do EU może się skończyć tym, że rząd straci jakąkolwiek siłę. Ja już mówiłem, że PiS zrzuci z siebie władzę w pewnym momencie. Proszę zwrócić uwagę, że Polski Ład jest na kolanie pisany, to jest wszystko robione na szybko. Mam wrażenie, że robi coś, co nie służy Europie, co być może służyło Stanom Zjednoczonym, ale Stany tak jakby inną opcję sobie obrały — mówił jasnowidz.

Zobacz również: Chyra wściekle atakuje Polaków: „Przeklęty naród”

Zobacz również: Sondaż: Co jest powodem wysokich podwyżek cen prądu i gazu? Te wiadomości nie spodobają się rządowi

źródło: o2.pl, YouTube.com

(Visited 651 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. ja nie muszę być jasnowidzem, żeby zauważyć sympatie pana Jackowskiego. Również jego delikatnie pro-rosyjskie wypowiedzi są od pewnego czasu stałym elementem. „Po co Rosji wojna z Ukrainą”. No pewnie, po co? Smieszne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj