propolski.pl: Niepokojące zachowanie Joe Bidena

Niepokojące zachowanie Bidena podczas minuty ciszy dla ofiar: „Boże, chroń Amerykę!”

Zachowanie Joe Bidena, który pojawił się na uroczystości upamiętnienia ofiar zamachu pozostawia wiele do życzenia. Jego postawa była co najmniej zastanawiająca, aby nie powiedzieć, że skandaliczna.

11 września miała miejsce rocznica zamachu Al-Kaidy na wieże World Trade Center w 2001 roku. W tych tragicznych okolicznościach śmierć poniosło nawet 2600 osób. W Stanach Zjednoczonych upamiętnia się ofiary zamachów terrorystycznych poprzez organizowanie uroczystości o podniosłej atmosferze. Nie wszyscy jednak pamiętali o tym, jak należy zachować się w tak ważnej chwili, by oddać cześć i szacunek zmarłym.

Na spotkaniu obecnych było wielu ważnych i znanych polityków m.in.: Hillary Clinton wraz mężem, Barack Obama z żoną, jak również prezydent USA — Joe Biden.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie skandaliczne i budzące niepokój zachowanie Bidena. Prezydent USA nie zważając na zobowiązujące go do czegoś okoliczności, podczas gdy wszyscy byli pogrążeni w smutku, ściągnął maseczkę i wybuchł śmiechem. Potem pokrzykiwał i witał się ze zgromadzonymi gośćmi.

Zachowanie, które zarejestrowali fotoreporterzy wywołało skandal w Stanach Zjednoczonych, a same zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć.

Zbulwersowani internauci nie kryli swojego rozczarowania postawą prezydenta. W związku z tym zostawili wiele stosownych komentarzy.

Zobacz również: Marek Suski: użyłem ostrych słów, by dotarło to do Brukseli [WIDEO]

Zobacz również: Czy Donald Tusk zostanie premierem naszego kraju? Zaskakujący sondaż

źródło: prawy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these