Kierowca kii w Warszawie wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością i brakiem rozsądku. Zignorował bowiem zasadę jazdy na suwak, o mały włos nie doprowadzając do tragedii.

Nagranie z tego zdarzenia zostało opublikowane na kanale „STOP CHAM” 28 grudnia 2021 roku na YouTube i wywołało oburzenie internautów.

Jeden z kierowców w Warszawie zarejestrował niebezpieczne zachowanie innego mężczyzny, który poprzez swoją nieuwagę prawie doprowadził do wypadku.

Filmik stanowi przestrogę i jest przykładem niewłaściwej jazdy na suwak. Kierowca kii, który zobaczył poruszającego się lewym pasem mercedesa, zdecydował się przyśpieszyć i ostrożnie wjechać na jego pas, utrudniając mu tym samym jazdę. Gdyby nie błyskawiczna reakcja drugiego kierowcy, który przyśpieszył, sytuacja stałaby się wyjątkowo niebezpieczna.

Kierowcy mercedesa szybko puściły nerwy. Wszak nieprzemyślane zachowanie kierowcy kii mogło doprowadzić do strasznej tragedii. Poszkodowany domagał się wyjaśnień, więc oba pojazdy zjechały na boczny pas.

Poniżej nagranie z całego zajścia.

Zobacz również: PiS lekko traci w najnowszym sondażu. Zyskuje natomiast Lewica. W przyszłym Sejmie pięć ugrupowań

Zobacz również: Chełm: Trzymał w bloku kucyka. Tłumaczył, że kupił go dla wujka

Przeczytaj również:  Polacy oglądali ten film przed meczem z Arabią. To ich zmotywowało

źródło: YouTube.com, o2.pl

(Visited 302 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj