Lewica pokazała dzisiaj w Sejmie zaskakujący transparent nawiązując do liczby ofiar pandemii w Polsce. Tego dnia nie obyło się bez wielu burzliwych wrażeń i emocji.

Adam Niedzielski, szef resortu zdrowia wspominał ostatnio o ogromnej liczbie ofiar pandemii koronawirusa w naszym kraju mówiąc, że „przekroczyliśmy barierę 100 tysięcy zgonów covidowych od początku pandemii”.

Szef resortu zdrowia zaznaczył, że mutacja Omikron mogła już zaatakować wielu naszych obywateli.

– Zakazi się część spośród zaszczepionych i ozdrowieńców, ale i praktycznie wszyscy nieuodpornieni – powiedział minister.

Właśnie do tej wypowiedzi Niedzielskiego odnieśli się politycy Lewicy, którzy wystawili w Sejmie niecodzienny transparent mający wzbudzać skrajne emocje. Zawarto na nim liczbę ofiar pandemii, jak również sugestię, że całą winę za wszystko ponosi PiS, który nie potrafi przeciwstawić się antyszczepionkowcom.

Rzecznik Lewicy Marek Kacprzak opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zawarł swoje dosadne przemyślenia.

– Taką akcję zrobiliśmy dziś w Sejmie. Skoro nie trafiają liczby, apele, nauka… Może trafi obrazek? – czytamy na Facebooku.

– Nekrolog, który pokazuje, że zmarło 100 tysięcy Polaków na covid. Ogromny nekrolog, którego nie da się na sali sejmowej nie zauważyć. 100 tysięcy osób zmarło, bo władza boi się działać – napisał rzecznik Lewicy.

Przeczytaj również:  Dziennikarka Polsat News odchodzi z pracy po 15 latach

Zobacz również: Chełm: Trzymał w bloku kucyka. Tłumaczył, że kupił go dla wujka

Zobacz również: Nieodpowiedzialny kierowca prawie doprowadził do tragedii. Dramatyczne wideo z Warszawy [WIDEO]

Taką akcję zrobiliśmy dziś w Sejmie. Skoro nie trafiają liczby, apele, nauka… Może trafi obrazek? Nekrolog, który…

Opublikowany przez Marka Kacprzaka Środa, 12 stycznia 2022

źródło: Facebook.com, Interia.pl

(Visited 697 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj