propolski.pl: Minister Niedzielski

Niedzielski zaatakował Grzegorza Brauna: „Staje się stronnikiem Putina niszczącego niepodległą Ukrainę i pokój w Europie”

Minister zdrowia Adam Niedzielski skomentował fakt, że w programie 60 minut rosyjskiego 1 Kanału wykorzystano fragment wypowiedzi Brauna zarejestrowany w trakcie demonstracji przeciwko „ukrainizacji Polski”.

– Poseł Konfederacji Grzegorz Braun stanowi nie tylko zagrożenie dla ludzkiego zdrowia swoją agresją antyszczepionkową. Dziś w rosyjskiej telewizji staje się stronnikiem Putina niszczącego niepodległą Ukrainę i pokój w Europie – napisał minister zdrowia Adam Niedzielski.

– Jak widać, poseł Braun stanowi nie tylko zagrożenie dla ludzkiego zdrowia swoją agresją antyszczepionkową. Dziś w rosyjskiej tv staje się stronnikiem Putina, niszczącego niepodległą Ukrainę i pokój w Europie – dodał szef resortu zdrowia.

Wystąpienie Brauna

Przypomnijmy, że lider Konfederacji brał udział w antyukraińskiej pikiecie, a fragmenty jej zostały wykorzystane przez naczelną propagandzistkę Władimira Putina Olgę Skabiejewą.

– To musiało się wydarzyć. W słynnym 1 Kanale, w niemniej słynnym programie 60 Minut, którego prowadzącą jest słynna Olga Skabiejewa, użyto wypowiedzi Grzegorza Brauna oraz pokazano kadry z organizowanej przez niego manifestacji pod nazwą ‘Stop ukrainizacji Polski’ – napisano na kanale Wieści ze Wschodu.

Skabiejewa pokazując nagrania, oświadczyła, że „nawet rusofobiczne państwa zaczynają rozumieć, że nie przetrwają zimy bez rosyjskiego gazu”.

– Niezgadzający się z działaniami rządu obywatele uważają, że środki poparcia dla Ukrainy uderzają w ich kieszenie. Żądają, by władze przestały maskować swe złodziejstwo pomocą dla Ukrainy. Panie i Panowie, naszym zadaniem jest zgromadzenie się, a tam będą występować różni nasi rodacy, których jednoczy dążenie do tego, aby Polska była polska – mówił polityk na nagraniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gen. Skrzypczak przyznaje: „Nie wykluczam posiadania przez Ukrainę broni jądrowej”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński przekonuje: przed rządami PiS ludzie byli tak biedni, że zbierali po lasach kartofle zasadzone dla dzików [+WIDEO]

źródło: RMF24

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these