Polska reprezentacja rozegra we wrześniu trzy mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 5 września z reprezentacją San Marino. Czy Robert Lewandowski zagra?

Biało-Czerwoni rozpoczęli eliminacje do MistrzostwŚwiata już w marcu. Wówczas dowodzenie w kadrze przejął oficjalnie Paulo Sousa. Polacy pod wodzą Portugalczyka doprowadzili do remisu z Węgrami, zwyciężyli z Andorą i przegrali z Anglią.

Kilka miesięcy później Polacy wystąpili na Euro 2020, które nie wypadło dla nich najlepiej. Zaledwie z jednym punktem zakończyli zmagania na fazie grupowej.

Polska reprezentacja przystąpiła we wrześniu do kolejnej walki o punkty, które mają umożliwić awans na mundial. Czy mamy szansę? W czwartek 2 września Biało-Czerwoni podczas meczu w Warszawie pokonali Albanię.

Zbliżające się starcie z reprezentacją San Marino niezwykle emocjonuje kibiców. Będzie można je śledzić już jutro o godz. 20:45.

Spotkaniem, które najbardziej stresuje kibiców, jest jednak to zaplanowane na środę 8 września na PGE Narodowym w Warszawie. Wówczas Polacy zmierzą się z Anglikami, którzy są aktualnymi wicemistrzami Europy. Po tym meczu czeka nas miesięczna przerwa od kadry.

Polska reprezentacja wygrała z Albanią 4:1, jednak w ocenie komentatorów styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Teraz nasza drużyna zmierzy się z San Marino oraz Anglią. Głos w tej sprawie zabrał Radosław Majdan, były bramkarz, który jest zdania, że przed spotkaniem z Anglią Robert Lewandowski powinien odpocząć.

— Na ten pierwszy mecz Robert Lewandowski powinien dostać wolne — powiedział Radosław Majdan w czasie wywiadu w Onet Rano.

— Następny mecz gramy w niedzielę z San Marino. Tutaj jestem spokojny o wynik. Jestem ciekawy, czy w meczu z San Marino zagra Robert Lewandowski. Na tym meczu Robert powinien dostać wolne i nie być eksploatowany przed ciężkim meczem z Anglią — dodał były bramkarz, oceniając, że kluczowy teraz będzie mecz z Anglikami, którzy są najlepszym zespołem w całej grupie.

— Z Anglią będziemy musieli bardzo mocno się napracować. Oni wykorzystają nasze błędy — podkreślił Majdan.

Zobacz również: Stan wyjątkowy będzie przedłużony? Premier Morawiecki: „Granica musi być chroniona”

Zobacz również: Hołownia w szoku. Greenpeace wtargnął na kongres Polska 2050. „Polska bez węgla 2030” [WIDEO]

Źródło: sport.onet.pl, sportowefakty.pl

(Visited 180 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj