Poseł Konfederacji i prezes partii KORWiN opublikował mocny komentarz dotyczący koronawirusa i szczepień. Temat ten powraca w ostatnich tygodniach, jak bumerang i wywołuje w obywatelach wiele niepewności.

Coraz częściej o koronawirusie mówią politycy i dziennikarze. Wspomina się również o powrocie do restrykcji. Janusz Korwin-Mikke również przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie i zrobił to jak zwykle w swoim stylu.

Janusz Korwin-Mikke ostro

– Rządzący to banda cyników, którzy dla zysku popełnią wiele świństw. Jeśli mimo to „walczą z CoViDem” to widać, że chodzi o coś ważniejszego: o zniewolenie ludzi – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

– A ja nie jestem właścicielem niewolników, kto chce, niech się szczepi i mnie to nie obchodzi; to jego prywatna sprawa – dodał wolnościowiec, który przyznał, że każdy, kto się zaszczepił, musi ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje.

– Z góry odpowiadam na zarzuty (o bycie antyszczepionkowcem): jeśli ktoś się nie zaszczepi i umrze – to jego problem prywatny. Jeśli umrze 20 mln Polaków – to jest to 20 mln prywatnych problemów, a nie „problem społeczny”. Nawet statystyk bym nie publikował – bo po co? Co innego z np. dżumą czy ebolą… – zaznaczył prezes partii KORWiN.

Przeczytaj również:  „Wam się wydaje, że cokolwiek robicie”. Korwin-Mikke nie przebiera w słowach [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Do dziś nie potrafię wyjaśnić czym były”. Czym są tajemnicze obiekty nad Polską? [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemieckie media oskarżają Polskę ws. katastrofy ekologicznej na Odrze

źródło: Twitter

(Visited 153 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj