Sławomir Neumann podpadł Sylwii Spurek, która wdała się w dyskusję z politykiem. Rozmowa dotyczyła osób LGBT oraz ich praw.

Nie jesteśmy partią LGBT, z całym szacunkiem dla osób o innej orientacji seksualnej. My jesteśmy partią chadecką — stwierdził Neumann.

— Panie Pośle @SlawekNeumann, prawa osób LGBT+ to nie są skrajności, to prawa człowieka, i europejska chadecja już dawno to zrozumiała. Ciekawe, do jakiej chadecji należy Platforma… — odpowiedziała mu Spurek.

Czytaj także: USA: Bojówkarz Antifa chciał obrzucić policję koktajlem Mołotowa. Sam się podpalił. Skończyło się tragicznie

Politycy starli się również w kwestii in-vitro.

— Do tego jeszcze finansowaną z budżetu. To PO przeprowadziła ustawę o uzgodnieniu płci, którą potem zawetował prezydent. Nie zrobiła tego żadna partia lewicowa, to zrobiła Platforma — powiedział innym razem Neumann w Radiu ZET.

— Panie Pośle @SlawekNeumann, przydałoby się uściślenie – PO nie wprowadziła ustawy o finansowaniu in vitro, tylko program, który tym łatwiej zlikwidowano, a ustawę o uzgodnieniu płci – dopiero po 8 latach i bez podpisu Waszego Prezydenta… — zaznaczyła Spurek.

Przeczytaj również:  Polacy nie mają zamiaru się szczepić. Nawet 1,5 mln dawek trafi do kosza?

Czytaj także: HBO wypuściło film naśmiewający się z Polaków. „Polacy to najgłupsze istoty na świecie”

— Panie Pośle @SlawekNeumann, i jeszcze jeden błąd Pana resortu – ustawa o in vitro odebrała kobietom prawo do ich zapłodnionych już komórek jajowych, bo ktoś zapomniał o przepisach przejściowych — dodała posłanka w kolejnej wypowiedzi na Twitterze.

Źródło: Twitter.com

(Visited 1 644 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here