Najnowszy sondaż IBRiS przeprowadzony dla „Wirtualnej Polski” wskazuje na coraz wyższe notowania dla Rafała Trzaskowskiego. Walka między kandydatami będzie również dotyczyła trzeciego miejsca.

Wydaje się, że pomimo ciągłej epidemii koronawirusa, Polacy nie zamierzają rezygnować z możliwości głosowania 28 czerwca.

Niestety druga tura wydaje się być nieunikniona. Obecne poparcie dla prezydenta Dudy przekracza nieco 40 procent. Jeżeli chodzi o Rafała Trzaskowskiego to „zapasowy kandydat” KO cieszy się poparciem na poziomie 28 procent. Miejsce na podium zamyka Władysław Kosiniak-Kamysz, którego poparłoby 9,7 proc. ankietowanych.

Zobacz również: Sondaż na zlecenie Budki: PiS wygrywa, Konfederacja na podium

Na kolejnych miejscach uplasowali się Szymon Hołownia z 7,8 proc. oraz Krzysztof Bosak z 7,1 proc. Na kandydata Lewicy Roberta Biedronia chce głosować zaledwie 3 proc, a na pozostałych kandydatów łącznie 3,6 proc.

źródło: nczas.com

(Visited 100 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Macierewicz miał w tajemnicy przed społeczeństwem otrzymać Order Orła Białego. "Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj