Najnowszy sondaż pracowni United Survey i „Dziennika Gazety Prawnej” nie pozostawia złudzeń. To fatalne wieści dla Szymona Hołowni, którego ugrupowanie notuje coraz większe spadki. Niezmiennie liderem nowego zestawienia pozostaje Prawo i Sprawiedliwość.

Gdyby wybory miały miejsce w najbliższą niedzielę, to z największym prawdopodobieństwem zwyciężyłoby w nich PiS. Głos na partię rządzącą oddałoby nawet 37,1 proc. ankietowanych. Tak wskazuje najnowszy sondaż.

Na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska, która także może cieszyć się wzrostem poparcia. Na partię opozycyjną chęć oddania głosu zadeklarowało 25 proc. badanych.

Najnowszy sondaż niesie przede wszystkim fatalne wieści dla partii Hołowni, którą wyprzedza nawet Lewica z 9 proc. Natomiast Polska 2050 zyskała uznanie zaledwie 8,4 proc. respondentów. Oznacza to ogromny spadek w stosunku do wcześniejszych wyników. Za plecami Hołowni zyskuje nieco Konfederacja, którą poparło 8,1 proc. ankietowanych.

Jeżeli chodzi o PSL-Koalicja Polska, to 4,5 proc. nie wystarcza jej do przekroczenia progu wyborczego. 11 proc. badanych nie wskazało żadnej opcji.

Zobacz również: Krzysztof Bosak o zarzutach pod adresem jego partii: „To nieporozumienie”

Zobacz również: Daniel Olbrychski nie wytrzymał i zmiażdżył obecną władzę: To jest zbrodnia [WIDEO]

Przeczytaj również:  Kaczyński ukarany. "Naruszył dobre imię Sejmu i odpowiedzialność"

Źródło: DoRzeczy.pl, wMeritum.pl

(Visited 841 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj