Cezary Pazura od pewnego czasu częściej udziela się w mediach społecznościowych i serwisie YouTube. Na tej platformie rozwija swój kanał i komentuje bieżące sytuacje społeczne oraz polityczne.

Znany aktor udostępnił ostatnio mema z liderem Konfederacji Januszem Korwin-Mikke, który pozuje nad brzegiem jeziora, i tym samym skomentował poglądy prawicowego posła.

Janusz Korwin-Mikke tłumaczący łabędziom, że u niego na okruszki chleba muszą zapracować — czytamy opis pod zdjęciem.

Rozbawiony aktor nie zamierzał jednak skrytykować posła, wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, pozytywnie odniósł się do jego poglądów, pisząc:

— Żeby nie było, że ja coś złego mówię o Korwinie. Ten facet ma genialną wiedzę, jest super wykształcony i umie łączyć fakty wbrew pozorom. A to, że jego poglądy nie są popularne, to świadczy o tym, że żyjemy jednak w matrixie — stwierdził Cezary Pazura.

Parlamentarzysta szybko odpowiedział aktorowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

— Panie Czarku! Chłopaki nie płaczą — napisał Korwin-Mikke, by po chwili przytoczyć fragment wiersza Adama Asnyka. Na zakończenie w znanym sobie stylu skrytykował socjalistów: — Czego socjaliści boją się najbardziej? Kilku słów prawdy, że socjaliści to pluskwy żyjące z cudzej pracy. Znakomita robota — podsumował Korwin-Mikke.

Przeczytaj również:  Kolejna wpadka w Dzień Dobry TVN. Filip Chajzer zapomniał, że ma włączony mikrofon?

Zobacz również: Krzysztof Bosak o zarzutach pod adresem jego partii: „To nieporozumienie”

Zobacz również: Najnowszy sondaż tragiczny dla Hołowni. Tak źle nie było od dawna

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 663 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj