Aktor Daniel Olbrychski był gościem na kanale YouTube Towarzyszka Panienka i w rozmowie z Moniką Jaruzelską wytknął błędy obecnej władzy. Znany aktor nie krył swojego ogromnego rozczarowania obecnym stanem rzeczy.

Olbrychski oprócz wspominania swojej artystycznej przeszłości nie omieszkał skrytykować aktualnej sytuacji w kraju. Oberwało się przede wszystkim partii rządzącej, której działania wyjątkowo nie podobają się aktorowi.

Odtwórca roli „Kmicica” zaznaczył, że to, co się obecnie dzieje, woła o pomstę do nieba, a śp. Maria Kaczyńska zapewne nie zniosłaby tego, co „wyprawia” obecnie Jarosław Kaczyński.

— Pani Maria Kaczyńska była fantastyczną osobą, która też by się jeżyła na wszystko, co jej szwagier wyprawia. Już za życia się jeżyła. To, co proponuje nam PiS, to jest czysty bolszewizm, wspierany przez polski Kościół — powiedział Daniel Olbrychski.

Ponadto skrytykował Telewizję Polską, mówiąc, że tak strasznej telewizji nigdzie wcześniej nie widział.

— Tak podłej telewizji w sensie informacyjnym ja nie pamiętam w czasie wojennym, sam serial jakiś czasami lubię tam obejrzeć, natomiast pan Jacek Kurski jest przestępcą wobec narodu polskiego, tak okłamując, a nie musi, to jest wyłącznie podłość dla kariery i kłamstwo wyłącznie dla kariery. Nie usprawiedliwione żadnym dyktatem Moskwy to jest podłość dla kariery i to już jest ocenione i mam nadzieję, że spotka poza utratą zdrowia — bo tego nie życzę, zasłużona kara na śmietniku historii jeszcze za życia — dodał aktor.

Przeczytaj również:  „U nas pacjenci to dopiero mają serwis”. Pacjent zerkał na Mundial w czasie operacji [FOTO]

Zobacz również: Znana piosenkarka zatrzymana przez policję. Miała we krwi aż 2 promile alkoholu

Zobacz również: Rudolf Weigl w Google Doodle. Ten Polak zrewolucjonizował świat nauki [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

(Visited 3 213 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Ale, jak to u neolewactwa,konkretów – zero. Tylko przyklejanie łatek innym. Jakoś tak się składa, że wszyscy celebryci z czasów PRL mają podobny syndrom. Demokraci, haha!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj