Najnowszy sondaż

Najnowszy sondaż: Pisowcy wciąż trzymają się mocno, Konfederacja notuje niewielki wzrost

Najnowszy sondaż wskazuje, że władzę pisowców wciąż popiera 37 procent Polaków. Koalicja Obywatelska uplasowała się z wynikiem na poziomie 26,1 procent. Badanie pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl informuje także, że wśród partii opozycji największe poparcie zyskuje Polska 2050 Szymona Hołowni.

Najnowszy sondaż

Badanie pracowni Estymator na zlecenie dla portalu DoRzeczy.pl tradycyjnie zapewnia zwycięstwo pisowcom. Na kaczystów wciąż chce głosować 37 procent ankietowanych.

Koalicję Obywatelską wsparło 26,1 procent (spadek o 2 punkty procentowe), a na Polskę 2050 chcę zagłosować 11,8 procent (duży wzrost o 1,7 punktu procentowego).

Lewica uzyskała 9,9 procent poparcia, Polskie Stronnictwo Ludowe 6,7 procent. Ostatnia w zestawieniu uplasowała się Konfederacja, którą wskazało 6,6 procent respondentów. Jest to niewielki wzrost o 0,3 punktu procentowego.

Pod progiem wyborczym tradycyjnie uplasował się wierny koalicjant pisowców Kukiz’15 (1,6 procent).

Przeczytaj również: „Kurski wielokrotnie łamał prawo”. Jaki los spotka byłego szefa propagandy PiS?

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Najnowszy sondaż: Pisowcy wciąż trzymają się mocno, Konfederacja notuje niewielki wzrost

  1. Wszyscy potencjalni następcy szurający wokół swoich podium o koronę Polski, żadnych wyborów żadna partia już nie wygra, wybijcie to sobie z głowy. Wasze partyjne zwycięstwa już dobiegły końca. To niesamowite, jak wiele zła wyrządziliście POLSCE i POLAKOM, a ile jeszcze naprawdę czai się w otumanionym, globalistycznym środowisku politycznym. Czas zakończyć polityczny rajd komunizmu, podążający w stronę Wielkiego Resetu. Wszystko zależy tylko od jednej rzeczy: Ilu Polaków zagłosuje na członków oddolnej koalicji.? Drugiej takiej szansy nie będziemy mieli. JUŻ NIEDŁUGO Demokracja Oddolna przetestuje determinację Polaków, aby utrzymać swój wyjątkowo wolny kraj, wolny w sposób nigdy wcześniej nie widziany. Dzisiaj, jak nigdy wcześniej patriotyczna ręka demokracji oddolnej będzie potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, aby Polska i Polacy mogli powrócić do normalności, bez zastanawiania się, czy wciąż mamy kraj, który możemy nazwać domem i tego, co to znaczy być Polakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these