Edyta Górniak naraziła się wielu osobom, po tym, jak wygłaszała wiele teorii nt. zdrowego trybu życia oraz epidemii koronawirusa. Na artystkę spadła fala hejtu, gdy stwierdziła, że w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, tylko statyści.

Gdy wybuchło zamieszanie w mediach, odniosła się do całej sytuacji na Facebooku:

— Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego, co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji? Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale — tłumaczyła piosenkarka, a ponadto podkreśliła, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane.

— Absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jako bym powiedziała, że ludzie nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny. Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją — dodała.

Górniak znalazła jednak swojego obrońcę, który przedstawił ją w samych superlatywach.

— Nie pozostanę głuchy na to, co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów Edytę Górniak. Wszystko przez to, że dążące do sensacji i covidowej retoryki media, wyjęły sobie trzy słowa z trzygodzinnej rozmowy Edyty z fanami. Większość nawet nie pokusiła się o szerszą analizę tych słów, tylko powtarza te swoje brednie jak stado osłów. Nie będę zabierał głosu za Edytę, nie jestem jej rzecznikiem. Ale wy, którzy tak sobie dziś połajacie, wiedzcie, że za miesiąc będzie już o was cicho — podkreślił Marcin Najman.

Zobacz również: Jerzy Owsiak został uniewinniony: „Świat się zmienia na naszych oczach”

— Siła złego na jednego tu nic nie da, bo macie do czynienia z nadzwyczaj mądrą i szalenie silną kobietą. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają zakończył swój wpis.

„Siła złego na jednego” Nie pozostanę głuchy na to co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą…

Opublikowany przez Marcin Najman Sobota, 14 listopada 2020

źródło: wmeritum.pl

(Visited 799 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj