31-letni Jordan Driskell to ojciec pięciorga dzieci. Ostatnio wywołał wiele kontrowersji, publikując w mediach społecznościowych filmik, na którym pokazał się razem ze swoimi pociechami. Amerykanin postanowił poradzić sobie z opieką nad nimi w dość nietypowy sposób.

Na nagraniu widać, że tata prowadzi dzieci na smyczy. Obraz ten spotkał się z oburzeniem internautów. Wielu z nich skomentowało, że „To ludzie, a nie zwierzęta”.

– Lepiej dmuchać na zimne. Gdybym miała tyle dzieci, zrobiłbym to samo – przyznała jedna z internautek.

Jordan Driskell nie widzi niczego złego w swoim pomyśle. W czasie rozmowy z dziennikarzami opowiedział, że dawniej używał wózków dziecięcych, jednak uznał, że za dużo z tym kłopotów. Kiedy wpadł na patent ze smyczą, rodzinne spacery stały się dla niego przyjemnością. Dodaje również, że jego dzieci wcale nie narzekają.

Ojciec wyprowadził piątkę dzieci na spacer na smyczy

– Dzieci są bardzo ciekawskie, chcą biegać i poznawać świat. Dla własnego spokoju ducha i zdrowia psychicznego używamy smyczy. Pozwala nam ona wyjść z domu bez stresu i robić fajne rzeczy jako rodzina. To było po prostu zbyt nieporęczne, żeby je zabrać ze sobą. Inną rzeczą jest to, że one chcą chodzić, kiedy idziemy w jakieś zatłoczone miejsca. Smycz daje im taką możliwość, a my ciągle mamy nad nimi kontrolę. One to kochają – mówił mężczyzna w rozmowie z today.com.

źródło: YouTube, today.com

(Visited 228 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj