Marcin Najman skomentował porażkę Mariusza Pudzianowskiego z legendą KSW Mamedem Chalidowem. Pięściarz i kick-bokser niegdyś mierzył się z Polakiem i przegrał z kretesem.

Nie da się ukryć, że sobotnia walka na gali XTB KSW 77 była niezwykle emocjonująca.

„Pudzian” nie miał zbyt wielkich szans z bardziej doświadczonym rywalem. Chalidow zdominował go praktycznie od pierwszych sekund walki, bombardując mnóstwem uderzeń. Pudzianowski nie był w stanie powstrzymać gradu ciosów i oszołomiony wylądował na macie.

Sam komentując później swoją porażkę, nie tracił optymizmu.

– Jestem wygrany, ponieważ miałem możliwość wyjścia do walki z Mamedem. Za darmo mistrza dwóch kategorii wagowych się nie dostaje – mówił Mariusz Pudzianowski.

Tymczasem Marcin Najman przyznał, że spodziewał się takiego obrotu spraw, ponieważ Pudzian nie miał ostatnio szczęścia.

– Szczerze szkoda mi Pudziana, jedną walką przegrał więcej niż przez wszystkie wcześniejsze porażki razem wzięte. Niestety, ale od jakiegoś czasu szło to w złym kierunku – napisał pięściarz.

– No bo jak jakiś tatuś nie ma na nowe spodnie dla syna, a kocha swoje dziecko nad życie, to już nie jest wartościowym tatusiem? Te gadki o żelaznym wychowaniu z klapsem, choć samemu się w tych kwestiach sporo doświadczenia nie ma… Przytyki do rywali z przeszłości. Mówienie o szczycie w sportach walki, choć to żaden sportowy szczyt nie był. Szczytem sportowym w KSW byłaby walka o pas z De Friesem. To, że tylko wstając o 5.30 itd… Życie jest duuużo bardziej skomplikowane. Każda walka to inna historia – dodał we wpisie.

– (Sam to obecnie przechodzę). To akurat niesprawiedliwe i smutne. Bo jedną walkę wcześniej, osiągnął Mariusz swoje największe zwycięstwo w sportach walki. Zwycięstwo, którego prawie nikt się nie spodziewał. Ja również, choć bardzo się cieszyłem, że wówczas wygrał. Życzę Ci Mariusz abyś wrócił i pokazał się z jak najlepszej strony i by pamiętali Cię z super walki. Możesz to jeszcze zrobić. Tak jak ja ze Starym Murańskim. Tak Ty z mistrzem KSW De Friesem – podsumował Najman.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W taki sposób Łukaszenka powitał Putina. Prezydent Rosji zrobił dla niego wyjątek

źródło: Instagram

(Visited 287 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj