Władimir Putin pojawił się na Białorusi i spotkał z prezydentem Aleksandrem Łukaszenką. Zaskoczenie budzi sposób, w jaki prezydent Rosji został usadzony przy stole.

Rosyjski przywódca został powitany tradycyjnie chlebem oraz solą już na płycie lotniska. Wiele osób bacznie przygląda się Putinowi, który od początku wojny na Ukrainie zachowuje się dziwnie i tajemniczo. Polityka posądza się o ciężkie problemy zdrowotne takie jak choroba Parkinsona, czy nowotwór.

Putin wysiadł z samolotu

Patrząc jednak na to, w jaki sposób Putin zszedł po schodach, można wnioskować, że jest w całkiem dobrej kondycji. Z nagrania wynika, że polityk ochoczo zeskakuje z ostatnich stopni i podąża do witającej go delegacji. Chwilę później wita się z Łukaszenką, a następnie oddala do samolotu.

Okazuje się, że Władimir Putin, który przyzwyczaił wszystkich do zachowywania dystansu podczas wystąpień publicznych, tym razem zrobił wyjątek dla Łukaszenki. Na nagraniu widać, jak prezydent Rosji usiadł tuż obok białoruskiego polityka, by podkreślić bliskość między Rosją i Białorusią. Jest to pierwsza wizyta Putina w tym kraju od ponad trzech lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski dziennikarz zaatakowany w Argentynie. Spotkała go niebezpieczna sytuacja [WIDEO]

źródło: Telegram

(Visited 201 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj