propolski.pl: Policja

Ewakuacja Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Wielka akcja służb

Media obiegła informacja o pożarze, który wybuchł w gmachu dolnośląskiej policji. Na miejscu pracowało 9 zastępów straży pożarnej.

– Przed godz. 14 wpłynęło do nas zgłoszenie o pożarze w pomieszczeniu piwnicznym w KWP we Wrocławiu. Na miejsce udały się zastępy państwowej straży pożarnej. Paliło się jedno z pomieszczeń. W tym momencie nasze działania są prowadzone jeszcze wewnątrz budynku. Pożar został ugaszony całkowicie, obecnie budynek jest oddymiany, dokonujemy pomiarów na obecność gazów pożarowych. Te działania jeszcze będą trwały z racji tego, że budynek jest bardzo duży – przekazał st. kpt. Tomasz Szwajnos.

– Ze względów bezpieczeństwa cały budynek – policjanci i pracownicy cywilni – zostali ewakuowani. Będziemy sprawdzać, co było przyczyną pożaru. Na razie trwa oddymianie budynku – wyjaśniła asp. Aleksandra Pieprzycka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Po godzinie 15 sytuacja zaczęła się stabilizować, a pożar w gmachu komendy wojewódzkiej przy ul. Podwale został szczęśliwie opanowany. Strażacy przystąpili do oddymiania piwnicy, bo to właśnie w niej wybuchł pożar. W całym incydencie nikt nie ucierpiał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W taki sposób Łukaszenka powitał Putina. Prezydent Rosji zrobił dla niego wyjątek

źródło: Polsat News / Onet

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these