Sośnierza

Nabijała się z ataku na Sośnierza. Zapamiętajcie twarz i nazwisko tej posłanki PO

W nocy pod gmachem Sejmu doszło do ataku na posła Konfederacji Dobromira Sośnierza. Choć Konfederacja nie wsparła ustawy wymierzonej w TVN, obrońcy telewizji i tak postanowili zrzucić odpowiedzialność za głosowanie na posła z Katowic.

Sośnierza zaatakowali demonstranci sprzeciwiający się tzw. ustawie medialnej z poprawkami. Wcześniej izba odrzuciła wniosek złożony przez opozycję, która chciała odrzucenia noweli w całości. Opozycja wskazuje, że proponowane przez władzę przepisy uderzają w wolność słowa i ograniczają niezależność mediów.

Emocje związane z zagrożeniem pozycji TVN na rynku medialnym udzieliły się grupie demonstrantów protestujących przeciwko działaniom posłów PiS i Kukiza. Na zamieszczonych w mediach społecznościowych nagraniach widać, jak protestujący rzucali się na policjantów. Z tłumu wydobywał się też okrzyk „bandyci”.

W Internecie znalazło się również wideo ukazujące popychanie, wyzywanie i opluwanie posła Konfederacji, który na sali plenarnej wstrzymał się od głosu.

Głos w bulwersującej sprawie zabrała posłanka Marzena Okła-Drewnowicz z Platformy Obywatelskiej. Polityk drwiła z ataku obrońców TVN na posła. Po fali krytyki posłanka usunęła jednak swój skandaliczny wpis.

źródło: zrzut ekranu z yt/Fakty RMF FM

Do posła Sośnierza przemówił naród — napisała w kąśliwym tonie Okła-Drewnowicz.

Screen z wypowiedzią posłanki nadal jest dostępny do zobaczenia w Internecie.

Przeczytaj również: Dobromir Sośnierz zaatakowany pod Sejmem. Posłanka PO nie kryła zachwytu [WIDEO]

Przeczytaj również: Niecodzienna scena w Sejmie. Jeden z polityków przewrócił się na oczach wszystkich [WIDEO]

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these