Jasnowidz Krzysztof Jackowski rozmawiał z dziennikarzami „Super Expressu” i wyjawił, jaka będzie dalsza kariera Roberta Lewandowskiego.
— Będzie sobie dobrze radził, ale te sukcesy, które ma za sobą w innej grupie piłkarskiej, te sukcesy, można powiedzieć, trzeba zapakować w jedno opakowanie i je chełpić — przyznał Jackowski.

Robert Lewandowski zdecydował się odejść z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Jest już więc piłkarzem w nowym klubie. Ma za sobą nawet debiut w sparingowym meczu przeciwko Realowi Madryt. Chociaż spędził na boisku zaledwie 45 minut, zdążył stworzyć niebezpieczną dla przeciwnika sytuację.

Piłkarz nieco dłużej grał w starciu z Juventusem, nie udało mu się jednak strzelić gola. Tymczasem obie drużyny zaliczyły remis 2:2.

Krzysztof Jackowski o przyszłości Lewandowskiego w Barcelonie

– Uważam, że Robert Lewandowski będzie sobie dobrze radził. Ale sukcesy, które ma za sobą w innej grupie piłkarskiej, te sukcesy, można powiedzieć, trzeba zapakować w jedno opakowanie i je chełpić – powiedział Krzysztof Jackowski na łamach “SE”.

– Musi nauczyć się walczyć sam na boisku, ponieważ mam wrażenie, że w drużynie, w której jest, będzie wyczuwał od samego początku pewną rywalizację. Taką wewnętrzną. Lewandowski da sobie radę. Jest to wybitny piłkarz, ale musi być indywidualistą, jeżeli chce mieć ważne miejsce w tym zespole – dodał wieszcz z Człuchowa.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje japońska aktorka Shimada Yoko. Miała 69 lat

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Błaszczak: Nie mamy czasu, musimy się zbroić

źródło: se.pl

(Visited 206 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj