Joanna Mucha z Polski 2050 wypowiedziała się na temat ewentualnej współpracy z PO: – Jestem przekonana o tym, że będziemy współpracować, że będziemy tworzyli przyszły rząd – podkreśliła Joanna Mucha.

W poniedziałek media obiegła informacja o przejściu posła Tomasza Zimocha z Koalicji Obywatelskiej do koła parlamentarnego Polski 2050 Szymona Hołowni.

— Dołączam do Polski 2050, bo chcę zostawić moim dzieciom Polskę, z której będę dumny. Chcę Polski demokratycznej, praworządnej i innowacyjnej. Aby móc ten cel zrealizować, niezbędna jest przebudowa centrum polskiej sceny politycznej. Wierzę, że Polska 2050 będzie liderem takiego nowego politycznego centrum — oświadczył Zimoch.

Zobacz również: Andrzej Piaseczny z koronawirusem. Opublikował przejmujące nagranie ze szpitala [WIDEO]

O powitaniu nowego parlamentarzysty mówiła również Joanna Mucha, która wystąpiła w radiowej Trójce. Posłanka niedawno sama odeszła z PO i dołączyła do partii Hołowni:

Tomasz Zimoch jest prawnikiem, skończył aplikację sędziowską i jego wiedza prawnicza będzie dla nas na pewno czymś dodatnim i pozytywnym w funkcjonowaniu naszego koła. Przyjmujemy go z otwartymi ramionami — podkreśliła.

Mucha odniosła się również do krytyki, z jaką Zimoch zetknął się po swojej decyzji ze strony Platformy Obywatelskiej. Jej zdaniem „jeśli ktoś odchodzi z PO, to najlepiej go obsobaczyć”.

Zobacz również: Jerzy Stuhr w przykry sposób ukarał swojego syna: „Mam nadzieję, że nie pamięta”

Wyraziła przy tym przekonanie, że pomimo zgrzytów na linii PO — Polska 2050, obie partie mogłyby ze sobą współpracować.

— Jestem przekonana o tym, że będziemy współpracować, że będziemy tworzyli przyszły rząd — oświadczyła Joanna Mucha.

źródło: youtube.com, dorzeczy.pl

(Visited 1 263 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj