Monika Miller

Monika Miller rozważa wyprowadzkę z Polski. Wiadomo, do jakiego kraju

Monika Miller podzieliła się z internautami informacją o problemach zdrowotnych. Wspomniała również o ewentualnym wyjeździe z Polski.

Wnuczka byłego premiera kilka lat temu dostała się do show-biznesu. Wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, później dostała rolę w serialu „Gliniarze”. Następnie słuch o niej zaginął.

W programie „Obgadane” Monika Miller wyznała, że zmagała się z wieloma trudnościami.

„Przez ten cały rok byłam bardzo chora, przestałam praktycznie wychodzić z domu, bo nie mogłam. Lekarze nie wiedzieli, co mi jest, miałam mnóstwo jakichś specjalistycznych badań. Jedni znajdowali to, drudzy się nie zgadzali i to była taka szarpanina pomiędzy lekarzami. I w końcu dwa miesiące temu zdiagnozowano u mnie ten problem. Nie do końca wiedzą, co to jest, ale wiedzą, że chodzi o przełyk, chodzi o nerw błędny” – wyjaśniła.

Liczne problemy Moniki Miller

Wnuczka Leszka Millera wyznała, że choroba utrudniła jej spełnienie jednego z marzeń – nauczenia się języka francuskiego. Z racji pandemii 27-latka nie była w stanie wyjechać do Francji.

„Jak się nauczę języka, to się przeprowadzę, to na pewno. Czy na stałe? Zawsze dobrze jest mieć dwa miejsca, że można jeździć do jednego domu, potem do drugiego, jeden wynajmować i mieszkać gdzie indziej” – mówiła Monika.

„Zawsze mi się podobały osoby pochodzące z Francji” – dodała.

Miller wypowiedziała się na temat przerwy, którą sobie ostatnio zrobiła.

„Odpoczęłam od social mediów, świata show biznesu. To jest oczyszczające, taki detoks. Zaczęłam się zastanawiać: ” A gdyby tak zmienić imię i nazwisko, wyjechać do Egiptu i hodować wielbłądy…” – relacjonowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Chłopie, powiedz, co z tym zrobisz”. Tusk atakuje Kaczyńskiego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karolak o latach spędzonych na grze w serialu „Rodzinka.pl”. „To spowodowało zaburzenia u wszystkich” [WIDEO]

źródło: o2.pl

About the Author

One thought on “Monika Miller rozważa wyprowadzkę z Polski. Wiadomo, do jakiego kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these