Tomasz Karolak był gościem Moniki Jaruzelskiej i nie ukrywał, że gra w serialu „Rodzinka.pl” wywarła wpływ na jego relacje z najbliższą rodziną.

Przypomnijmy, że aktor przez prawie dziesięć lat występował w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie grał postać Ludwika Boskiego. Celebryta dodał, że dla roli tej musiał wiele poświęcić.

Tomasz Karolak o grze w serialu „Rodzinka.pl”

Wspomniany serial cieszy się dużym uznaniem telewidzów. Tomasz Karolak, który był gościem w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej” mówił, że angażowanie się w rolę doprowadziło do pewnych zaburzeń w relacjach rodzinnych u członków obsady.

„Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna” – tłumaczył Karolak.

„A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda” – dodawał aktor.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mularczyk szybko podsumował Tuska: ”Plastikowy polityk. Mamy w Polsce agenturę niemiecką”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „To mnie zaskoczyło. To jakiś straszliwy kompleks niższości”. Morawiecki nie przebierał w słowach

źródło: YouTube

(Visited 288 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj