propolski.pl: Modelka wyznała, dlaczego popiera Konfederację

Modelka wyznała, dlaczego popiera Konfederację. Zalał ją hejt na pół Internetu [WIDEO]

Wzięta modelka i sympatyczka prawicy wyznała przed kamerami, dlaczego popiera Konfederację. Z powodu poglądów na kobietę wylało się mnóstwo hejtu i w zasadzie wykluczenie w sferze zawodowej. Samuela Górska — modelka, po swojej szczerej wypowiedzi straciła zainteresowanie ze strony firm, z którymi współpracowała. Oczywiście wszystko odbyło się w ramach „wolności i tolerancji”.

Kobieta w prostym i dosadnym przekazie wyraziła swoją aprobatę dla Konfederacji.

— Popieram dlatego, że jest totalnie przeciwko socjalizmowi. Ja nie życzę sobie, żeby z moich wypracowanych pieniędzy ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy sobie nie radzą, albo nie chce im się po prostu. Jestem przeciwko „bandzie czworga”, która od komuny i jeszcze dłużej rządzi w Polsce. Są to ludzie skorumpowani, niekompetentni, obrzydliwi — mówiła modelka i nie szczędziła przy tym przykładów.

— Konfederacja to jest drużyna mega młodych, sympatycznych facetów, ale nie tylko, bo są też świetne babki z wielkim entuzjazmem z pomysłem na Polskę i gospodarkę, na życie społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chce wielu rzeczy, które są, a tylko Konfederacja mam wrażenie zapewnia normalność. Ja może za dużo mówię, ale tak jest — wyjaśniła.

Nagranie trafiło do sieci i pojawiło się na profilu Konfederacji, jednak zostało szybko usunięte. Jako że w sieci nic nie ginie, film został ponownie udostępniony przez lidera partii Janusza Korwin-Mikkego.

Na młodą kobietę wylała się ogromna fala hejtu, szczególnie z tego względu, że ośmieliła się ona powiedzieć, że nie chce „żydostwa” i „LGBT”.

— O, KONFEDERACJA usunęła, rzeczywiście – więc udostępniam. Wyjaśniam też: Żydów-ortodoksów wymordowali Niemcy (lub są w Izraelu), Żydów kapitalistów też (lub zdołali oni uciec do USA) – w wyniku tego Polak praktycznie nie zna normalnego żydowstwa – tylko żydo-komunę! Stąd problem — napisał Janusz Korwin-Mikke.

Zobacz również: Biden zaatakował Facebooka: „Zabijają ludzi”. Polityk szybko otrzymał odpowiedź

Zobacz również: Poseł PO opowiada się za wypłatą 500 plus tylko dla zaszczepionych: „Poza marchewką, powinien być kij”

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these