W mediach pojawiło się nagranie z programu „Woronicza 17″ w TVP Info, gdzie doszło do sprzeczki słownej między dziennikarzem Miłoszem Kłeczkiem a Dariuszem Jońskim z Koalicji Obywatelskiej.

W pewnej chwili polityk opozycji stracił cierpliwość i opuścił studio. Następnie za pośrednictwem Twittera ogłosił, że nie będzie brał udziału w programach, które prowadzi Miłosz Kłeczek.

— Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczka — napisał polityk Koalicji Obywatelskiej.

Całą sytuację skomentował sam dziennikarz, który również na Twitterze odniósł się do nagrania sprzed wielu lat z udziałem wspomnianego posła Dariusza Jońskiego.

Miłosz Kłeczek znany jest najbardziej z tego, że zadawał dosadne i kłopotliwe pytania aktualnemu liderowi PO – Donaldowi Tuskowi. Widzowie mogą go również kojarzyć z pracy dziennikarskiej w Sejmie oraz z programu „Woronicza 17″.

W kolejnym wpisie dziennikarz Miłosz Kłeczek nawiązał do starego nagrania z Dariuszem Jońskim, na którym polityk wymienił nieprawidłowy rok wybuchu Powstania Warszawskiego i wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

— Dzisiaj Joński nie miał zielonego pojęcia o finansach, a co by było, gdybyśmy zeszli na tematy historyczne? — zadał pytanie przedstawicielowi KO.

Przeczytaj również:  „Powiedzieli, że to zakazany symbol”. Kibice nie weszli na stadion z tęczowymi kapeluszami [WIDEO]

Zobacz również: Vera Jourova: Jestem bardzo sfrustrowana tym, co dzieje się w Polsce

Zobacz również: Uchodźca podziękował Polakom za pomoc. Wzruszające nagranie [WIDEO]

Źródło: Twitter.com, TVN24.pl

(Visited 1 510 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj