Ostatni odcinek „Milionerów” z pewnością nie należał do udanych. Prowadzącemu Hubertowi Urbańskiemu rzadko zdarza się, by nie wiedział, co powiedzieć. Tak było jednak w poniedziałkowym odcinku, kiedy dobrze rokujący gracz odpadł już po pierwszym pytaniu.

Łukasz Malinowski z Gdańska odpowiedział wspaniale na pytanie eliminacyjne. Brzmiało ono następująco: („Ułóż gwiazdy zaczynając od tej, która leży najdalej od Ziemi: Aldebaran, Syriusz, Proxime Centauri, Słońce”).

Niestety już na pierwszym pytaniu zaczęły się schody, których nie mógł pokonać.

Serwantka to:

A. panna służąca

B. oszklony mebel

C. mleczny płyn

D. deska do serów

Zawodnik zastanawiał się nad odpowiedzią, dało się jednak wyczuć, że nie ma przekonania co do swojej intuicji. Nie chcąc tracić koła ratunkowego wybrał wariant A, co okazało się błędną decyzją. Hubert Urbański nie krył smutku i przyznał, że właściwa odpowiedź to B, oszklony mebel.

— Łukaszu, odebrało mi mowę, ale zbieram się w sobie. Bardzo dziękuję ci, że byłeś razem z nami — powiedział prowadzący Hubert Urbański.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Radny PiS w ostrych słowach o wyglądzie Biedronia. Nazwał go „pajacem”

Przeczytaj również:  Nagranie z Łukaszenką hitem sieci. Nie uwierzysz, co zrobił [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolorowa aktywistka przeszkadzała modlącym się ludziom. Po chwili stało się coś, co ją powstrzymało [WIDEO]

źródło: Milionerzy TVN

(Visited 93 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj