Platforma Obywatelska powieliła fake newsa mającego uderzyć w PiS. Jego źródłem wydają się być niemieckie media, a także doniesienia Polskiego Związku Wędkarskiego, który stwierdził, że „woda w Odrze wypalała gumowe rękawice”.

– Śnięte są nie tylko ryby w Odrze, śnięte jest całe państwo pod rządami Kaczyńskiego” a „PiS jest jak rtęć” – atakował niedawno Donald Tusk.

Dotychczas przeprowadzone badania nie wykazały zawartości rtęci w wodzie z Odry. Platforma Obywatelska nie mogła dłużej kontynuować swojej narracji. Do całej sprawy nawiązał publicysta Stanisław Michalkiewicz, który w rozmowie z DoRzeczy.pl stwierdził: „Donald Tusk z chciwością sępa rzucił się na rtęć i nie spodziewał się, że dostanie nóż w plecy od Niemca”.

Na pytanie, kto jego zdaniem odpowiada za ten cały bałagan, Michalkiewicz odparł:

– Po trzytygodniowym okresie zamętu i niepewności, wszystko zmierza do tego, żeby afera zakończyła się wesołym oberkiem. W czwartek pani minister Anna Moskwa – zdaje się w porozumieniu ze swoim niemieckim odpowiednikiem – ogłosiła, że przyczyną katastrofy i rybiego Holokaustu w Odrze była złota alga. A za to nikt nie ponosi odpowiedzialności. To po prostu dopust boży.

Przeczytaj również:  Awantura w programie TVN. Magda Gessler wściekła się na Filipa Chajzera [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk zabawi się w sprzątacza? „Polskę trzeba oczyścić z brudu”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Gdzie zamierzacie umieścić Polaków?”. Szokujące słowa rosyjskiego dziennikarza [WIDEO]

źródło: DoRzeczy

(Visited 262 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj