Michał Wiśniewski ponownie zyskuje na popularności i wraca do show biznesu. Okazuje się, że muzyk dostał posadę w popularnym show telewizji Polsat.

Artysta może pochwalić się coraz większą ilością intratnych propozycji. Gwiazdor „Ich Troje” tworzył niedawno z młodymi raperami, a teraz otrzymał angaż w show telewizji Polsat.

Chodzi o program „Twoja twarz brzmi znajomo” w którym Wiśniewski wcieli się w rolę jurora zastępując aktora Kacpra Kuszewskiego. Wspomniany Kuszewski poinformował o szczegółach tej zamiany na profilu Polsatu w mediach społecznościowych.

— Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! — napisał Kuszewski.

Aktor przyznał, że Michał Wiśniewski, który go zastąpi to prawdziwy „wulkan charyzmy i pozytywnej energii”.

— Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie! A z Państwem zobaczę się w Polsacie jesienią, w nowym serialu „Tatuśkowie”, gdzie gram jedną z głównych ról. Mam nadzieję, że on również podbije Państwa serca — napisał Kacper Kuszewski.

Przeczytaj również:  “Nie jest daleki od prawdy”. Rzecznik Kremla zgodził się z Donaldem Trumpem

Zobacz również: Ewa Kopacz wymyśliła program 500 plus? „Tak to się nie nazywało”

Zobacz również: Awantura w Sejmie. Poseł Konfederacji zarzucił Gill-Piątek hipokryzję [WIDEO]

📣 Ważna wiadomość od Kacpra Kuszewskiego: Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15….

Opublikowany przez POLSAT Wtorek, 13 lipca 2021

źródło: Facebook.com, wmeritum.pl

(Visited 277 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj