Znany aktor Jackie Chan zaskoczył wszystkich swoim szczerym wyznaniem. Okazuje się, że mężczyzna wyraził chęć dołączenia do Chińskiej Partii Komunistycznej. Dodał, że jest pod wielkim wrażeniem polityki prowadzonej przez prezydenta Chin Xi Jinpinga.

Kilka dni temu w Pekinie obchodzono setną rocznicę założenia Partii Komunistycznej. W spotkaniu uczestniczył Jackie Chan, który poczuł ogromną dumę z faktu bycia Chińczykiem. Jego zachwyt był tak wielki, że oznajmił, że sam chętnie dołączy do Chińskiej Partii Komunistycznej.

Aktor w ostatnim czasie wystąpił w spektaklu Wspaniała podróż, opowiadającym o początkach partii sprawującej władzę w Chinach. Gwiazdor kina odśpiewał nawet piosenkę Defend the Yellow River, która została napisana w czasie wojny Chin z Japonią w 1939 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Jackie Chan ogłaszał, że popiera chińskich komunistów. Często wyrażał poparcie dla polityki zaostrzania cenzury oraz kontroli mediów. Podkreślił, że Chińczycy „powinni być kontrolowani”, ponieważ wolność jest prawdziwym niebezpieczeństwem dla ludzi. Zaznaczył, że Tajwan i Hongkong są przykładem państw „zgubionych przez wolność”.

Zobacz również: Ewa Kopacz wymyśliła program 500 plus? „Tak to się nie nazywało”

Zobacz również: Aleksander Kwaśniewski o pomyśle ograniczeń dla niezaszczepionych. Powołał się na konstytucję

źródło: stefczyk.info, insider.com

(Visited 798 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj