Michał Wiśniewski wyznał, że zmaga się z chorobą, która jest dla niego niezwykle uciążliwa. Wokalista i lider zespołu „Ich Troje” cierpi na łuszczycę, która wywołuje poważne zmiany na jego skórze.

Michał Wiśniewski to z pewnością jeden z lepiej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Artysta wyznał, że teraz musi mierzyć się z konsekwencjami trybu życia, który niegdyś prowadził. A mianowicie ze schorzeniem, którego objawy nasilały się na przestrzeni lat.

Michał Wiśniewski cierpi na łuszczycę.

Czerwonowłosy lider „Ich Troje” opowiedział o skutkach stresu, który łączył z alkoholem, co doprowadziło do nasilenia objawów tej przykrej choroby.
Nie ukrywa on, że schorzenie mocno wpływa na jakość jego życia.

— Stres i alkohol to są dwie rzeczy, które wspierają i są najlepszym pokarmem dla łuszczycy. Dochodziło do tego, że już praktycznie nie miałem paznokci. Robiąc cykl programów w telewizji, dziewczyny mi nakładały paznokcie. To wyglądało fatalnie, a pod koniec zaczęło mi to atakować twarz — mówił Michał Wiśniewski.

— Nie piję już dokładnie szósty rok, upadłość też mam już za sobą, ale to jest tak, że alkoholikiem i bankrutem zostanę już na zawsze. Jeszcze muszę na starość zbudować sobie dom, bo ten straciłem, ale to wszystko w swoim czasie — wyznał piosenkarz.

Przeczytaj również:  Partia KORWiN zmienia nazwę. Sławomir Mentzen wyjaśnia powody decyzji

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Giertych ukąsił ministra Ziobrę: „Nie znosisz mnie, gdyż twoje umizgi o pracę potraktowałem lekceważąco”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podsłuchano rosyjskich żołnierzy. Rozmawiali o polskich czołgach, których liczba im się pomyliła [WIDEO]

źródło: RMF FM

(Visited 966 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj