Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali jako para prowadzących w „Pytaniu na śniadanie”. Aktorka oraz dziennikarz sportowy zastąpią Tamarę Gonzalez Pereę, czyli Macademian Girl oraz Roberta El Gendy.

Gwiazda „M jak miłość” za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się radosną nowiną.

Na facebookowej stronie programu śniadaniowego TVP również opublikowano wpis, w którym z radością powitano nową parę prowadzących.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączają do naszej porannej ekipy, to nowa para prowadzących „Pytanie na śniadanie”! Za chwilę poprowadzą dla Was ostatnią część programu. Kasiu, Maćku — witamy w najlepszym programie śniadaniowym Polsce, niech Wam będzie z nami dobrze! Życzymy powodzenia i ściskamy mocno — czytamy na Facebook’u.

Pod postem nie zabrakło rozmaitych komentarzy. Fani programu zauważyli, że Maciej Kurzajewski już kiedyś prowadził „PNŚ”, a jego partnerką była Paulina Smaszcz jego ówczesna żona. Widzowie nie ukrywali swojej wściekłości i rozczarowania, ponieważ ich zdaniem Katarzyna Cichopek zupełnie nie nadaje się do roli prowadzącej.

— Jaka szkoda, że nie ma Tamary i Roberta. Tamara bardzo uzdolniona dziewczyna i mega sympatyczna. Do Kasi Cichopek nic nie mam, ale niech zostanie przy serialu. Nie pasuje mi jako prowadząca. Masakra. Gwiazdka jednej roli. No cóż w tym czasie antenowym trzeba będzie oglądać coś innego. TVP schodzi na psy — czytamy w komentarzach.

Przeczytaj również:  Jarosław Kaczyński dostał naganę. Cała opozycja wiwatuje

— Szkoda, że widzowie nie mogli podjąć decyzji. To telewizja śniadaniowa, rano chcę oglądać ludzi, których lubię, zdecydowanie Roberta i Tamarę. Obecna zmiana to zła zmiana — pisali internauci.

Wśród z nich znalazły się jednak nieliczne osoby, którym występ Katarzyny Cichopek przypadł do gustu.

TAAAAK – to oni 🎈🎉 🎊 💥 😀 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączają do naszej porannej ekipy, to nowa para…

Gepostet von Pytanie na śniadanie am Freitag, 28. August 2020

źródło: plotek.pl

(Visited 1 386 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj