propolski.pl: Robert Lewandowski pożegnał dziennikarza

Mecz Polski z Belgią. Robert Lewandowski pożegnał dziennikarza: „Będzie mi brakowało tego głosu” [WIDEO]

Legendarny komentator Polskiego Radia Andrzej Janisz skomentował po raz ostatni mecz Polaków, którzy zmierzyli się z Belgami. Po zakończonym spotkaniu pożegnał się z nim Robert Lewandowski.

— Nie ukrywam, że będzie brakowało mi tego głosu — powiedział kapitan polskiej reprezentacji.

Biało-Czerwoni nie zdołali pokonać Belgów w ostatnim meczu i przegrali 0:1. Było to ostatnie spotkanie reprezentacji Polski, które komentował Andrzej Janisz.

— Nie powiem państwu do usłyszenia, bo nie będziemy się już słyszeć z meczów reprezentacji Polski. To był już ostatni mecz ze Stadionu Narodowego i dziękuję za te długie, długie lata — powiedział na antenie Andrzej Janisz.

Ze słynnym komentatorem pożegnał się Robert Lewandowski, który dopytywał się, czy to już naprawdę koniec. Kiedy Janisz mu podziękował, przyznał: — To ja dziękuję. Nie ukrywam, że będzie brakowało mi tego głosu — powiedział reprezentant Polski.

— Andrzej Janisz skomentował właśnie ostatni mecz w radiowej Jedynce, a ja miałem zaszczyt mu towarzyszyć. Niesamowity sprawozdawca, ale przede wszystkim niesamowity i jedyny w swoim rodzaju człowiek — dodał komentujący z Janiszem mecz Polski przeciwko Belgii Filip Jastrzębski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Kingi Gajewskiej. Posłanka Koalicji Obywatelskiej usłyszała pytanie o 500 plus [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Patryk Jaki ostro: Szykują nam świat, gdzie tylko bogaci będą mogli korzystać z wolności [WIDEO]

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these