W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów” pojawiła się kontrowersyjna grafika z Matką Boską trzymającą w dłoni czarną parasolkę. Ikona ma również na twarzy czarną maseczkę z czerwoną błyskawicą. Autorką rysunku obrażającego uczucia religijne katolików jest Marta Frej.

Obok grafiki znalazły się również życzenia od redakcji, które zbulwersowały internautów: — WO życzy wszystkim kobietom wolności — w Boże Narodzenie i nie tylko. Do tych życzeń nawiązywał fragment artykułu autorstwa Aleksandry Klich: Mimo wszystko to był wspaniały rok. Setki tysięcy młodych ludzi na ulicach Polski dały nadzieję, że wolność jest możliwa. Wtedy, gdy jej bardzo chcemy. Gdy nam zależy. Bardzo im za to dziękuję. I Marcie Lempart, naszej okładkowej bohaterce, która nas porwała do wolności. Wolności od opresji, wolności do wyboru. W końcu nawet Matka Boska założyła maseczkę z błyskawicą — na rysunku Marty Frej — czytamy.

Instytut Ordo Iuris, jak poinformował mec. Jerzy Kwaśniewski, przygotowuje już zawiadomienie do prokuratury.

Do sprawy odniósł się również redaktor naczelny portalu TVP Info Samuel Pereira: — Feministki to nienawiść do ludzi innych poglądów i intelektualna pustka. Nie bronią „praw kobiet”, tylko „prawa” mężczyzn do nieodpowiedzialności. Największym wrogiem dzieci, babć, matek i ich dzieci oraz nie-lewicowych młodych kobiet są właśnie feministki — napisał dziennikarz.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Zobacz również: Aktywistka „babcia Kasia” zatrzymana przez policję. Podczas protestu opluła funkcjonariusza [WIDEO]

Internauci również nie pozostali bierni wobec słów, które padły w mediach: — „Wysokie obciachy” penetrują coraz to głębsze pokłady bluźnierstwa i wyjątkowo taniej prowokacji. Warto zapamiętać takie ekscesy ze „stajni Michnika — ocenił Marcin Wątrobiński.

— Przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią — napisał dziennikarz Mateusz Maranowski.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 901 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj