Marzena Rogalska, Dziennikarka oraz prezenterka „Pytania na śniadanie” emitowanego od lat na antenie TVP Info, udzieliła wywiadu po raz pierwszy od ogłoszenia swojej decyzji opuszczenia stacji.

Marzena Rogalska przez wiele lat współprowadziła wraz z Tomaszem Kammelem „Pytanie na śniadanie”. Kiedy nagle zrezygnowała z pracy w telewizji publicznej, sprawą zainteresowały się media.

Nie brakuje spekulacji co do rzeczywistych przyczyn odejścia prezenterki z TVP. Rogalska o swojej pracy oraz kulisach życia prywatnego rozmawiała z Beatą Sadowską. Wywiad uzyskał nawet oficjalną zapowiedź, wrzuconą do serwisu Instagram. W trakcie krótkiego klipu widać, jak dziennikarka roni łzy.

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli (…) — wyjawia dziennikarka.

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności — dodaje.

Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać (…) Ale wiecie co, to jest niebywałe, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie — wyznała.

Przeczytaj również: Te dane wstrząsną. Wyciek rzeczywistej liczby zgonów na COVID-19. „Przyjrzyjcie się, abyście dobrze wiedzieli z jakiego powodu wasze życie się zawaliło”

Przeczytaj również: Nie miał maseczki, rzuciła się na niego straż miejska. „Odsuń się, bo strzelam!” Ostra interwencja

źródło: Tysol

(Visited 2 042 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zdecydowana reakcja Beaty Szydło. Poszło o wiek emerytalny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here