Marzena Rogalska długoletnia współprowadząca „Pytanie na Śniadanie” pożegnała się z Telewizją Polską po 12 latach pracy. Prezenterka ma być teraz jedną z twarzy nowego kanału TVP Kobieta.

— Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej — poinformowała Marzena Rogalska we wtorek po południu na Facebooku.

— Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa — podkreśliła.

Zobacz również: Bosak: poglądy lewicowe stały się w pewien sposób modne [WIDEO]

W swoim najnowszym wpisie Rogalska zachęciła do słuchania jej audycji w Radiu Złote Przeboje.

Prezenterka od września 2009 roku była współprowadzącą „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Na fanpage „Pytania na Śniadanie” pojawił się smutny wpis skierowany do dziennikarki.

— Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia — napisano do Rogalskiej.

Zobacz również: Córka Billa Gatesa wyśmiewa teorie spiskowe: „Niestety nie wszczepiono mi do mózgu geniuszu mojego ojca”

Przeczytaj również:  Morawiecki przedstawia rady, jak przetrwać kryzys energetyczny. "Apelujemy, aby dokonywać reglamentacji" [+WIDEO]

Marzena Rogalska występując w TVP2 była także gospodynią innych programów rozrywkowych, chociażby „Zacznij od nowa” emitowany w niedziele oraz „Gotowi do gotowania. Start!”.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w…

Opublikowany przez Marzenę Rogalską Wtorek, 16 lutego 2021

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia ❤️ Twoje i Wasze #PnŚ

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

źródło: wirtualnemedia.pl

(Visited 1 481 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj