Kontrowersyjna liderka Strajku Kobiet Marta Lempart stopniowo traci uznanie w oczach swoich fanek. Ponadto wszystko wskazuje na to, że kobieta popadła w problemy z prawem. Lempart w ostatnim czasie znieważyła policjantów poprzez oplucie oraz używanie wobec nich wulgaryzmów.

W związku z tymi okolicznościami zostało skierowane przeciwko niej zawiadomienie do prokuratury. O tym fakcie poinformował wiceminister klimatu oraz środowiska Jacek Ozdoba, który napisał na Twitterze: „28 listopada 2020 r. w Warszawie, w okolicach Pl. Konstytucji około godz. 16.30 p. Marta Lempart znieważyła funkcjonariuszy publicznych poprzez oplucie oraz używanie wobec nich słów wulgarnych podczas i w związku z pełnieniem przez policjantów obowiązków służbowych”.

Wczoraj Jacek Ozdoba poinformował, że sprawa znajdzie swój finał w prokuraturze, ponieważ takiego zachowania tolerować nie można. — Zachowanie p. Marty Lempart polegało na kierowaniu wobec funkcjonariuszy słów wulgarnych powszechnie uważanych za obraźliwe. Ponadto Marta Lempart mogła dopuścić się bezpośredniego narażenia utraty zdrowia bądź życia funkcjonariuszy, albowiem w dobie epidemii opluła policjantów — napisał wiceminister w zawiadomieniu.

Zobacz również: Zadowolony premier ogłosił sukces: „Wygrywamy z epidemią”

Przeczytaj również:  Franciszek Sterczewski przeprasza pełen skruchy: „To nigdy się już nie powtórzy” [WIDEO]

Ponadto dołączył wideo, które potwierdza, że Marta Lempart łamie normy społeczne. — Imię, nazwisko i numer służbowy. Taka z was k… policja. Tfu. Prawa nie stosujecie, w ogóle. Ostatnia stąd wyjdę. Będziecie tu stali do jutra, jak chcecie. Wyp… — powiedziała na nagraniu liderka Strajku Kobiet.

źródło: nczas.com

(Visited 417 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj