Dziennikarz i prezenter Marcin Prokop opublikował w mediach społecznościowych post, w którym zakpił z rządu Zjednoczonej Prawicy. Partia rządząca zmaga się ostatnio z oskarżeniami ze strony opozycji o to, że używa oprogramowania szpiegowskiego Pegasus.

Nazwę Pegasus kojarzyliśmy do tej pory nie tylko z oprogramowaniem szpiegowskim, jak również z popularną w latach 90. konsolą do gier, która nosiła tę samą nazwę. Zdjęcie z konsolą wrzucił na Instagram dziennikarz Marcin Prokop, który zaatakował przy okazji partię rządzącą.

– Podobno rząd zapłacił za Pegasusa 25 milionów złotych. Ja za swojego 150 zeta. A mogli mnie spytać – ironizował Marcin Prokop.

Stacja TVN24 powołała się na raport NIK informując, że CBA zakupiło oprogramowanie szpiegowskie Pegasus za kwotę 25 mln zł.

Paweł Kukiz przekazał nowe informacje ws. powołania sejmowej komisji śledczej ds. podsłuchów i inwigilacji. Skomentował również zarzuty, jakie pod jego adresem wystosował niedawno lider Agrounii Michał Kołodziejczak. Pisaliśmy o tej kwestii szerzej tutaj.

– Nie chciałem i nie chcę być w tej komisji, pójdę klasykiem, ale muszę być w tej komisji – mówił w RMF FM Paweł Kukiz.

Zobacz również: Senator PO ostro o Tusku: „On nie rozumie, o co chodzi”

Zobacz również: Sondaż. Emeryci odpowiedzieli, czy chcą powrotu do władzy PO. Zaskakujące wyniki badania

źródło: Instagram.com

(Visited 83 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj