Gretkowska

Manuela Gretkowska obraża Lewandowskiego, a fani jej przyklaskują. Padło słowo „szmata”

Pisarka i publicystka Manuela Gretkowska znana ze swej niechęci do obecnej ekipy rządzącej, zabrała głos w sprawie odznaczenia Roberta Lewandowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Gretkowska w swoim wpisie w mediach społecznościowych postanowiła zrobić małe podsumowanie dnia. W swoim komentarzu zaatakowała Roberta Lewandowskiego.

Co za dzień. Mąż Ani Lewandowskiej znanej z Siły (nabywczej) Kobiet pojechał w łachę do Dudy po medal. Prezydenta popierającego deptanie prawa, nie tylko kobiet. Aaa to może dlatego, że Lewandowski będzie miał proces napisała na Facebooku. 

Tego samego dnia pisarz Żulczyk dowiaduje się, że też będzie miał proces. Prokuratura podała go do sądu. Grozi mu wyrok 3 lat więzienia za „debila”. Pisarz odsiedzi je bohatersko za prezydenta? Siła dosłowności literatury i słabość prawa w Polsce  dodała następnie.

Można grać szmatą honorowo, a złotą piłką się zeszmacić. Ania Lewandowska sprzedaje swoje produkty na Orlenie. Piłka jest okrągła, korzyści dwie. Dla Lewego i prezydenta, który nie jest debilem  podsumowała swój wpis.

Co ciekawe, fani pisarki w większości entuzjastycznie zareagowali na krytykę gwiazdy światowego futbolu.

Przeczytaj również: Nieoficjalnie: Takie obostrzenia planuje wprowadzić rząd. Takiego rygoru jeszcze nie było

Przeczytaj również: Zrobiła to. Klaudia Jachira uderza w Roberta Lewandowskiego. Internet ją po prostu zmiażdżył

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Manuela Gretkowska obraża Lewandowskiego, a fani jej przyklaskują. Padło słowo „szmata”

  1. Poziom tego artykułu sięgnął dna. Czy Szanowny Pan Redaktor mógłby nauczyć się pisać w języku polskim a dopiero później pisać artykuły? Ciężko się czyta a i portal już z lekka zalatuje pudelkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these