Małgorzata Rozenek nie udziela się w mediach z taką częstotliwością, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Wszystko przez koronawirusa, z którym walczy jej mąż, Radosław Majdan.

Stan zdrowia byłego piłkarza, który jest obecnie hospitalizowany jest na szczęście dobry, o czym sam poinformował w mediach. Milczenie Małgorzaty Rozenek zbiegło się również w czasie z decyzją TK w sprawie aborcji eugenicznej.

W mediach i na protestach zawrzało. Tysiące wściekłych kobiet dało wyraz swojemu niezadowoleniu. Wśród z nich znalazły się popularne celebrytki, aktorki i gwiazdy showbiznesu.

Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu zabrała głos i pozostawiła swój mocny komentarz na Instagramie. Przy okazji dostało się prezydentowi Dudzie i prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

„Perfekcyjna Pani Domu” wprost wyraziła przekonanie o tym, że mężczyźni nie mają prawa decydować o losie i ciałach kobiet.

— Jarosławie Kaczyński! Jedyną c***, którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda — napisała Rozenek i zamieściła wymowne zdjęcie ze złożonymi dłońmi.

Ponadto opublikowała bardzo długi wpis, w którym nawiązała do refundacji in vitro.

— Kiedy PiS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku — zauważyła Rozenek.

Zobacz również: Korwin-Mikke podczas Marszu Wolności: Budują nam Nowy Porządek Świata. To jest globalny system [WIDEO]

— Skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PiS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet — dodała wzburzona.

źródło: o2.pl, radiozet.pl

(Visited 542 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Hartman do Kaczyńskiego: "Jeżeli włos z głowy spadnie Klaudii Jachirze (...) to pan będzie osobiście temu winny"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here