Wczoraj w Warszawie odbył się głośny Marsz Wolności na który przybyły rzesze ludzi sprzeciwiające się obostrzeniom i podważające epidemię koronawirusa. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Konfederacji. Poseł Janusz Korwin-Mikke powitał wszystkich zgromadzonych i powiedział:

— Witam miłośników wolności! Straszą nas wirusem, ale jest wirus strachu gorszy niż COVID-19. Ten wirus nas zabija. Ja się obawiam, że oni mając telewizję ten strach zaszczepiają w duszach większości ludzi — przemówił polityk.

— Musimy przekonywać naszych sąsiadów, znajomych, że strach jest gorszy. Strach zabija obawiam się, że poza tymi idiotami tam są ludzie, którzy wcale nie są idiotami — kontynuował Korwin-Mikke, zaznaczając, że ludzki strach jest o wiele silniejszy niż sam COVID.

Zobacz również: Warszawa: Kolejny protest przeciwko decyzji TK. Do tłumu dołączył Rafał Trzaskowski [WIDEO]

Po chwili skrytykował media, które jego zdaniem, jak zwykle kłamią i manipulują, przekazując ludziom nieprawdę na temat otaczającej rzeczywistości.

— Oni grają w swoją grę, wykorzystują środki masowego przekazu, budują strach i budują nam Nowy Porządek Świata. Ci ludzie podjęli plan na całym świecie, to jest globalny system. Oni chcą opanować cały świat — mówił poseł.

— Telewizja kłamie, prawda nas wyzwoli! — wołał parlamentarzysta, a wtórowały mu głosy zgromadzonych.

Poniżej transmisja na żywo:

źródło: nczas.com, youtube.com

(Visited 1 174 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj