Maja Ostaszewska od dłuższego już czasu otwarcie krytykuje działania rządu. To, co robią politycy Prawa i Sprawiedliwości, nie mieści jej się w głowie. Aktorka należy do grona tych osób, które nie boją się mówić o swoich poglądach.

Maja Ostaszewska podzieliła się ze swoimi fanami smutną refleksją na temat sytuacji w Polsce wytworzonej przez PiS.

Podkreśliła, że wielu artystów i polityków znalazło się w bardzo trudnym położeniu.

— Nie wiemy, kiedy znowu spotkamy się w teatrze. Żadnych konkretnych informacji ani prawdziwego wsparcia dla artystów, pracowników kultury. Miałam szczęście w ostatnich latach bardzo intensywnie pracować, więc radzę sobie i choć tęskniąc, mogę sobie pozwolić na znajdowanie dobrych stron izolacji. Ale myślę o tych, którzy nie mają tego komfortu. Czas niepewności, chaosu — mówiła znana wegetarianka.

Zobacz równiez: Nowy zaskakujący sondaż. PiS liderem, Koalicja Polska i Lewica na granicy progu

Ostaszewska skoncentrowała się również na przewinieniach rządzących, których dopuścili się w ostatnich miesiącach.

— Tymczasem dwóch starszych panów bez żadnego trybu i omijając prawo, ustala ze sobą i decyduje o losie 38 milionów obywateli. Na dodatek, z góry wiedząc jakie orzeczenie wyda Sąd Najwyższy. Że nieważne jest coś, co się nie odbyło…Trwa za to cisza wyborcza przed nieistniejącymi wyborami…Otwarte są centra handlowe bez dopływu świeżego powietrza, ale małe sklepiki nadal są pozamykane. Przedszkolaki, od których trudno wymagać, żeby stosowały się do zaleceń epidemiologicznych, wracają do przedszkoli, ale tylu dorosłych nie może pójść do pracy. Mimo suszy, pożarów nadal trwa wycinka drzew. A do tarczy ochronnej minister środowiska chce dopisać zakaz interwencyjnego ratowania zwierząt…Na pracowników służb medycznych zamiast szacunku, wdzięczności i wspólnych postulatów o porządne dofinansowanie, spada hejt. Nie mieści mi się to w głowie. Gdzie my żyjemy… — kontynuowała załamana aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś mieliśmy grać w @nowy_teatr nasz pierwszy popremierowy spektakl „Odyseja. Historia dla Hollywoodu” w reż. Krzysztofa Warlikowskiego. Jakże wymowny dziś temat powrotu, niemożności powrotu do tego co było. Nie wiemy kiedy znowu spotkamy się w teatrze. Żadnych konkretnych informacji ani prawdziwego wsparcia dla artystów, pracowników kultury. Miałam szczęście w ostatnich latach bardzo intensywnie pracować, więc radzę sobie i choć tęskniąc, mogę sobie pozwolić na znajdowanie dobrych stron izolacji. Ale myślę o tych, którzy nie mają tego komfortu. Czas niepewności, chaosu. Tymczasem dwóch starszych panów bez żadnego trybu i omijając prawo ustala ze sobą i decyduje o losie 38 milionów obywateli. Na dodatek z góry wiedząc jakie orzeczenie wyda Sąd Najwyższy. Że nieważne jest coś co się nie odbyło…Trwa za to cisza wyborcza przed nieistniejącymi wyborami…Otwarte są centra handlowe bez dopływu świeżego powietrza, ale małe sklepiki nadal są pozamykane. Przedszkolaki, od których trudno wymagać żeby stosowały się do zaleceń epidemiologicznych wracają do przedszkoli, ale tylu dorosłych nie może pójść do pracy. Mimo suszy, pożarów nadal trwa wycinka drzew. A do tarczy ochronnej minister środowiska chce dopisać zakaz interwencyjnego ratowania zwierząt…Na pracowników służb medycznych zamiast szacunku, wdzięczności i wspólnych postulatów o porządne dofinansowanie, spada hejt. Nie mieści mi się to w głowie. Gdzie my żyjemy… #chaos #państwochaosu #demokracja #niewybory #sztuka #artyści #teatr #film #tęsknota #iletopotrwa fot. @maurycystankiewicz

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

źródło: rozrywka.dziennik.pl

(Visited 2 246 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

 1. To może być dalekie od przywieszki o wartości 1,4 miliarda funtów, którą nosiła na Londyńskiej Giełdzie
  Papierów Wartościowych w 2014 r. – wskazując na ogromną
  utratę wartości i kupę długów. Wrzuć swoje marzenia do stosu pomysłów
  przedsiębiorstwa. Biznes w jednej części świata jest koncepcją w innej, a Ty
  też po prostu nie wiesz, co możesz zauważyć
  podczas codziennych działań, ponieważ zauważone drobiazgi mogą wywołać ogromne pomysły.

  Oprócz pobierania opłat za usługę, jednym ze sposobów na zwiększenie zarobków jest kupowanie kosmetyków do makijażu hurtowo i promowanie wśród klientów
  produktów, z których korzystasz. Zamiast pracować
  wyłącznie z rodzimymi nabywcami, będziesz mógł pracować z dowolnego miejsca,
  pomagać większej liczbie osób i zwiększać potencjał
  dochodów. W ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii nastąpił wzrost
  liczby niepublicznych i publicznych basenów (szczególnie w południowej
  Anglii, gdzie temperatura jest cieplejsza).

  iPad ma tę cechę już od kilku lat, więc miło jest widzieć, jak iPhone
  to robi równie ładnie. Następnie opracowujesz odpowiednio przemyślaną strategię marketingową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj