Posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak niezwykle ucieszyła się z przybycia Rafała Trzaskowskiego na Podhale i przyrównała to zdarzenie do wizyty papieża św. Jana Pawła II. Okazuje się, że kult Rafała Trzaskowskiego rodzi się na naszych oczach.

— Prezydent Warszawy @trzaskowski_ z wizytą w Zakopanem. 23 lata temu w dniu 6 czerwca 1997 był w Zakopanem Jan Pawel II. Dziś gościmy kandydata na prezydenta Polski. Zwyciężymy! Bo # mamydosc — napisała uradowana Marczułajtis na Twitterze.

Komentarze pod wpisem posłanki jednoznacznie wskazują, że internauci nie podzielają tego zachwytu nad kandydatem na prezydenta.

— No to poleciałaś z tym zestawieniem Człowiek zasłaniający twarz dłonią Papież JPII Czaskoski. Weź koło i trzaśnij się w czoło kobieto — czytamy w jednym z komentarzy.

Zobacz również: Przykry incydent w Szczecinie. Trzaskowski krzyczał na mieszkańca i atakował media publiczne

— „Wizytę #Dubler2020RT przyrównywać do wizyty św. Jana Pawła Il, Małpa „nie widzę nic złego”, to jest odchylenie psychiczne” — dodał kolejny internauta.

— „Ale odlot, coraz gorzej z nimi” — podsumowała internautka.

Jak widać, Rafał Trzaskowski nie cieszy się tak wielkim poparciem i uwielbieniem, jak uważa opozycja. Szczególnie w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również:  Wandale zniszczyli głaz upamiętniający Jana Pawła II. Pojawił się podły napis

źródło: nczas.com

(Visited 273 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj